Parduotuvė
Apie mus Blogas D.U.K. Kontaktai
Veet

VEET MEN dušo depiliavimo kremas jautriai odai, 150 ml


Dušo depiliavimo kremas tinka krūtinės ir nugaros depiliacijai, jį galima naudoti ir kitose kūno vietose, pavyzdžiui, pažastyse, kojose, rankose. Jo formulė praturtinta alaviju ir vitaminu E. Šios sudedamosios dalys suteikia odai tinkamą drėkinimo lygį. Be to, priemonė turi raminamąjį poveikį ir saugo odą nuo sudirginimo. Šiuolaikinė „Silky Fresh“ technologija užtikrina šilko glotnios odos efektą ir efektyvų plaukų šalinimą vienu metu.

Skaityti pilną aprašymą
Naudojimas

1. Prieš maudantis po dušu, švelnia, spalvota kempinėlės puse tolygiai paskirstykite kremą ant sausos odos. Netrinkite kremo į odą. Įsitikinkite, kad padengėte visą plotą, kurį norite epiliuoti. Nepamirškite nusiplauti kremo likučių nuo rankų.
2. Palaukite bent 2 minutes prieš eidami į dušą.
3. Nusiprauskite po dušu įprastai. Pirmąsias 3 minutes stenkitės nenukreipti vandens srovės tiesiai ant kremo, kad jis išliktų pakankamai ilgai, kad veiktų. Šiame etape dalis kremo palaipsniui nusiplaus nuo odos.
4. Kai nuo užtepimo praeis 5 minutės, baltąja kempinėlės puse nuimkite kremą nuo mažos kontrolinės zonos. Jei plaukai lengvai pasišalino, pašalinkite kremą nuo likusių odos vietų. Jei plaukai labiau užsispyrę, kremą ant odos galite palikti dar 5 minutėms, bet ne ilgiau. Neviršykite maksimalaus 10 minučių naudojimo laiko. Jautresnėse odos vietose kremą pašalinkite minkšta, spalvota kempinėlės puse.
5. Kruopščiai nuplaukite odą vandeniu, kad kremas visiškai pasišalintų, tada nusausinkite. Nuplaukite ir išdžiovinkite kempinę. Kai nenaudojate, pakuotę laikykite uždarytą, kad išlaikytumėte priemonės veiksmingumą.

SAUGOS INFORMACIJA
Perskaitykite, laikykitės ir išsaugokite visas atsargumo priemones ir naudojimo instrukcijas, kad galėtumėte pasinaudoti ateityje. Neviršykite 10 minučių viso naudojimo laiko. Tinka naudoti ant nugaros, krūtinės, rankų, kojų, pažastų ir kirkšnių/bikinio srities. Produktas NETINKAMAS naudoti ant galvos, veido, akių, nosies, ausų, lytinių organų, spenelių ir kitų kūno dalių. Nenaudoti ant išsiplėtusių venų, randų, apgamų, dėmių, pažeistos, sudirgusios ar saulės nudegintos odos, taip pat ant odos, kuri praeityje buvo patyrusi neigiamą reakciją į depiliacinį kremą. Tarp epiliacijų visada palaukite 72 valandas. Jei vartojate vaistus, kurie gali turėti įtakos odai, arba sergate kokia nors odos liga, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Prieš kiekvieną naudojimą PATIKRINKITE ODOS REAKCIJĄ vadovaudamiesi naudojimo instrukcijomis. Jei po 24 valandų nepastebėsite jokios nepageidaujamos reakcijos, galite pradėti naudoti produktą. Jei naudojimo metu jaučiate deginimo ar niežėjimo pojūtį, nedelsdami nuimkite kremą ir gerai nuplaukite šaltu vandeniu. Jei deginimo pojūtis išlieka, kreipkitės į gydytoją. Po naudojimo oda trumpam gali būti jautresnė, todėl venkite kitų sužalojimų. Užtepus priemonę, rekomenduojama palaukti 24 valandas prieš maudynes ir saulės vonias bei prieš naudojant antiperspirantus, kvepiančius produktus, saulės vonioms skirtas priemones. SAUGOKITETI NUO VAIKŲ. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite produkto pakuotę. Venkite patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant jas gausiai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Sudėtyje yra šarmų ir tioglikolatų. Dėl gaminio paviršiai gali būti slidūs. Paprašykite antrojo asmens pagalbos šalindami plaukus nuo sunkiai pasiekiamų vietų, pavyzdžiui, nugaros. Šis asmuo taip pat turėtų būti susipažinęs su visomis atsargumo priemonėmis.

Prekė šiuo metu yra išparduota. Jeigu norite gauti pranešimą, kai vėl ją turėsime - įveskite savo el. paštą žemiau:

Pranešti atsiradus prekei

Mes Jums pranešime, kai prekė vėl pasirodys prekyboje!

Greitas
Pristatymas

Prekių grąžinimas
per 14 d.d.

Patogus ir saugus
atsiskaitymas

Patikimas pardavėjas
visoje Lietuvoje

Aprašymas

„Veet Men” – tai vyrų depiliacijos priemonių asortimentas, kurio dėka greitai, neskausmingai ir be dirginimo atsikratysite nepageidaujamų plaukų.

Dušo depiliavimo kremas tinka krūtinės ir nugaros depiliacijai, jį galima naudoti ir kitose kūno vietose, pavyzdžiui, pažastyse, kojose, rankose. Jo formulė praturtinta alaviju ir vitaminu E. Šios sudedamosios dalys suteikia odai tinkamą drėkinimo lygį. Be to, priemonė turi raminamąjį poveikį ir saugo odą nuo sudirginimo. Šiuolaikinė „Silky Fresh“ technologija užtikrina šilko glotnios odos efektą ir efektyvų plaukų šalinimą vienu metu.

Procedūra su „Veet” plaukų šalinimo kremu duše neužima daug laiko – trunka nuo 5 iki 10 minučių. Jei norite sutaupyti laiko, rinkitės kremą, kuris veikia duše. Produktas buvo dermatologiškai patikrintas, dėl švelnios formulės tinka jautrią odą turintiems žmonėms.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka pristatymas?
Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Kaip galėčiau stebėti savo užsakytas prekes ar sekti savo užsakymą?
Įsigijau kosmetikos priemonę, tačiau norėčiau ją grąžinti, nes pabandžius man netiko spalva. Kaip galėčiau tą padaryti?
Jūsų asortimente nerandu norimų prekių. Ką daryti?
Dirbu grožio srityje, ar galėčiau produktus įsigyti su nuolaida? Kokie privalumai laukia manęs?