Parduotuvė
Apie mus Blogas D.U.K. Kontaktai
Maybelline

MAYBELLINE COLOR SENSATIONAL lūpų pieštukas


Maybelline Color Sensational lūpų pieštukas padeda paryškinti lūpų kontūrą ir suteikia joms norimą formą. Švelnia kremine tekstūra pasižyminti priemonė lengvai slysta lūpų paviršiumi ir užtikrina tolygų padengimą. Dėl to Maybelline Color Sensational pieštuku patogu tiek apibrėžti kontūrą, tiek ir padažyti visą lūpų paviršių. Tai produktas, kuris suteikia lūpoms pilnumo įspūdį, todėl jos atrodo putlios ir traukia aplinkinių dėmesį.

Skaityti pilną aprašymą

Spalva:

Kiekis:

1

€ 6.20
Prekes pristatysime liepos 25-30 dienomis

Greitas
Pristatymas

Prekių grąžinimas
per 14 d.d.

Patogus ir saugus
atsiskaitymas

Patikimas pardavėjas
visoje Lietuvoje

Aprašymas

Maybelline Color Sensational lūpų pieštukas padeda paryškinti lūpų kontūrą ir suteikia joms norimą formą.

Švelnia kremine tekstūra pasižyminti priemonė lengvai slysta lūpų paviršiumi ir užtikrina tolygų padengimą. Dėl to Maybelline Color Sensational pieštuku patogu tiek apibrėžti kontūrą, tiek ir padažyti visą lūpų paviršių. Tai produktas, kuris suteikia lūpoms pilnumo įspūdį, todėl jos atrodo putlios ir traukia aplinkinių dėmesį.

Speciali produkto formulė sukurta taip, kad padėtų išvengti kitų lūpų makiažui skirtų priemonių išsitepimo ar išsiliejimo. Dėl to tiek lūpų dažai, tiek blizgesys nesubėga į raukšleles ir ant lūpų išsilaiko ilgiau.

Plati atspalvių paletė suteikia galimybę pasirinkti būtent tai, kas geriausiai tiktų pagal odos, plaukų spalvą ar kuriamą įvaizdį. Todėl, pavyzdžiui, švelnūs, pasteliniai atspalviai tinka kasdieniam ar švelniam proginiam makiažui. O ryškaus atspalvio Maybelline Color Sensational lūpų pieštukas suteikia laisvę kurti drąsius bei įsimintinus įvaizdžius. Siekiant išskirtinio rezultato, produktas gali būti derinamas su identiško ar panašaus atspalvio Maybelline lūpų dažais.

Išsukamas Maybelline Color Sensational lūpų pieštukas suteikia neribotas kūrybos galimybes. O pieštuko širdelė, kurios nereikia specialiai aštrinti drožtuku, visuomet užtikrina paprastą ir patogų darbą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka pristatymas?
Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Kaip galėčiau stebėti savo užsakytas prekes ar sekti savo užsakymą?
Įsigijau kosmetikos priemonę, tačiau norėčiau ją grąžinti, nes pabandžius man netiko spalva. Kaip galėčiau tą padaryti?
Jūsų asortimente nerandu norimų prekių. Ką daryti?
Dirbu grožio srityje, ar galėčiau produktus įsigyti su nuolaida? Kokie privalumai laukia manęs?