Parduotuvė
Apie mus Blogas D.U.K. Kontaktai
Clavier

CLAVIER ASHAPE dirbtinės blakstienos kuokšteliais, 8-14 mm, C linkis


Clavier Ashape – tai unikalios dirbtinės blakstienos kuokšteliuose, kurios leis pasijusti lyg tikra žvaigžde. Blakstienas įkvėpė makiažo tendencijos, kurios dominavo tarp didžiausių septintojo dešimtmečio žvaigždžių. Dėl šios priežasties Clavier Ashape blakstienos puikiai tinka proginiam makiažui arba retro įkvėptam makiažui. Clavier Ashape blakstienos gali būti naudojamos tiek atskirai, tiek kartu su kitų prekės ženklų produktais. Jos puikiai atrodo kaip įdomus apatinio voko akcentas. Kaip ir kitų tipų Clavier blakstienos, Ashape blakstienos sukurtos atkreipiant dėmesį net ir smulkiausioms detalėms. Joms sukurti buvo naudojamas aukštos kokybės sintetinis šilkas. Dėl to blakstienos atrodo natūraliai ir yra patogios dėvėti.

Skaityti pilną aprašymą

Prekė šiuo metu yra išparduota. Jeigu norite gauti pranešimą, kai vėl ją turėsime - įveskite savo el. paštą žemiau:

Pranešti atsiradus prekei

Mes Jums pranešime, kai prekė vėl pasirodys prekyboje!

Greitas
Pristatymas

Prekių grąžinimas
per 14 d.d.

Patogus ir saugus
atsiskaitymas

Patikimas pardavėjas
visoje Lietuvoje

Aprašymas

Šilkiniai Clavier blakstienų kuokšteliai yra lengvi ir švelnūs. Produktas atitinka net pačių reikliausių klienčių – vizažisčių – reikalavimus. Priemonę galima naudoti ne tik namuose, bet ir atliekant makiažą klientėms.

Clavier Ashape – tai unikalios dirbtinės blakstienos kuokšteliuose, kurios leis pasijusti lyg tikra žvaigžde. Blakstienas įkvėpė makiažo tendencijos, kurios dominavo tarp didžiausių septintojo dešimtmečio žvaigždžių. Dėl šios priežasties Clavier Ashape blakstienos puikiai tinka proginiam makiažui arba retro įkvėptam makiažui.

Clavier Ashape blakstienos gali būti naudojamos tiek atskirai, tiek kartu su kitų prekės ženklų produktais. Jos puikiai atrodo kaip įdomus apatinio voko akcentas. Kaip ir kitų tipų Clavier blakstienos, Ashape blakstienos sukurtos atkreipiant dėmesį net ir smulkiausioms detalėms. Joms sukurti buvo naudojamas aukštos kokybės sintetinis šilkas. Dėl to blakstienos atrodo natūraliai ir yra patogios dėvėti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka pristatymas?
Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Kaip galėčiau stebėti savo užsakytas prekes ar sekti savo užsakymą?
Įsigijau kosmetikos priemonę, tačiau norėčiau ją grąžinti, nes pabandžius man netiko spalva. Kaip galėčiau tą padaryti?
Jūsų asortimente nerandu norimų prekių. Ką daryti?
Dirbu grožio srityje, ar galėčiau produktus įsigyti su nuolaida? Kokie privalumai laukia manęs?