Parduotuvė
Apie mus Blogas D.U.K. Kontaktai
Ardell

ARDELL MAGNETIC 105 dirbtinės blakstienos, 2 poros


Dirbtinės blakstienos, kurioms nereikia klijų.

Skaityti pilną aprašymą
Naudojimas

Natūralios blakstienos turi būti kruopščiai padengtos tušu, tačiau įsitikinkite, kad jos nėra sulipusios ir ant jų nėra gumuliukų.

Dirbtines blakstienas iš dėžutės išimkite labai atsargiai, kad nesuplėšytumėte blakstienų. Vietoj pirštų tai galite padaryti pincetu, paėmę vieną iš juostelės kampų. Sulygiuokite juostelę su natūralia blakstienų linija ir, jei reikia, apkirpkite išorinį galą.

Išilgai blakstienų linijos užtepkite du sluoksnius magnetinio pieštuko ir, kol ji dar pusiau drėgna, uždėkite dirbtines blakstienas. Švelniai paspauskite, kad jas pritvirtintumėte.

1

€ 16.20
Prekes pristatysime gegužės 30 - birželio 04 dienomis

Greitas
Pristatymas

Prekių grąžinimas
per 14 d.d.

Patogus ir saugus
atsiskaitymas

Patikimas pardavėjas
visoje Lietuvoje

Aprašymas

Ardell Professional Magnetic Lashes yra magnetinės dirbtinės blakstienos ant juostelės, kurioms nereikia naudoti klijų. Ardell blakstienos yra aukščiausios kokybės produktas ir yra pagamintos iš 100% natūralių žmogaus plaukų. Jos yra ant elastinės juostelės, kuri yra beveik nepastebima ir lengvai prisitaiko prie bet kokios vokų formos.

Ardell Professional Magnetic yra atskiros blakstienų juostelės, kurios idealiai tinka naudoti su skystu arba geliniu magnetiniu įdėklu. Dėl šios priežasties jiems nereikia sujungti dviejų magnetinių juostelių. Blakstienoms taip pat panaudota inovatyvi Invisiband technologija, kuri užtikrina neįkyrų blakstienų sujungimą, ilgaamžiškumą ir nešiojimo komfortą.

Ardell Professional Magnetic blakstienos suteikia papildomos apimties ir ilgio efektą bei gražiai pabrėžia išvaizdą, suteikdamos žavingą, bet kartu ir labai lengvą išvaizdą. Produktą lengva naudoti, o šviesi juostelė išlieka beveik nematoma ir lengvai prisitaiko prie blakstienų linijos. Papildomas privalumas yra tai, kad Ardell dirbtinės blakstienos yra daugkartinio naudojimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka pristatymas?
Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Kaip galėčiau stebėti savo užsakytas prekes ar sekti savo užsakymą?
Įsigijau kosmetikos priemonę, tačiau norėčiau ją grąžinti, nes pabandžius man netiko spalva. Kaip galėčiau tą padaryti?
Jūsų asortimente nerandu norimų prekių. Ką daryti?
Dirbu grožio srityje, ar galėčiau produktus įsigyti su nuolaida? Kokie privalumai laukia manęs?